portalsemily.cz

Semily na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky

Vytisknout
Hledat
v sekci
HLEDAT
regiojet .cz
gay sex.cz
flirt klatovska
darky pro holky 11
e darling seznamka
kurva hoši gutenták
ubytovanie terchová priváty
holky na sex kutná hora
rande text
seznamka turistika

Synonymum slova seznámit se

obeznámit - ABZ slovník českých synonym

čeština: ·(dozvědět se o + lokál) seznámit se (se skutečností) Dozvěděli jsme se, že město včera zasáhla bouřka.··zjistit angličtina: learn, ascertain, find

synonymum pedstavit - synonyma

Rozhodl se tak kvůli tomu, že Evropská komise.. Definice a význam synonymum - vyznam-slova. Synonymum je slovo (případně fráze), které má stejný nebo velmi podobný význam, jako jiné slovo. Například dům a jeho synonymum domov. Ve většině případů se synonyma dají vzájemně zaměňovat.

dozvědět se – Wikislovník

'seznamovat se' přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak.

Synonymum Slova Seznámit Se - Image Results

synonymum slova seznámit se'seznámení' přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny

seznámit - ABZ slovník českých synonym

synonymum slova seznámit seGenerovaný, orientační výčet dalších tvarů tohoto slova Některá související slova paradoxná dialektika , psychologické poradenství na vysokých školách , Köhler Wolfgang (1887-1967) , Bobathova terapie , panslavizmus , apriorní

seznamovat se překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník

synonymum slova seznámit seSynonymum je slovo (případně fráze), které má stejný nebo velmi podobný význam, jako jiné slovo. Například "dům" a jeho synonymum "domov". Ve většině případů se synonyma dají vzájemně zaměňovat. Pozor, stejná slova s rozdílným významem nejsou synonymy!

seznámit se překlad z češtiny do němčiny – Seznam Slovník

Seznamka Seznamit.cz - dej si rande. Seznamka Seznámit.cz je jednou z největších v ČR. Svého partnera na rande zde pravidelně hledá 300 000 registrovaných uživatelů, stačí mít jen trochu štěstí. Pokud se chcete seznamovat, jednoduše se zaregistrujte a zadejte svoji představu jakého partnera hledáte.

Známost synonymum | Kym Douglas

synonymum slova seznámit seSetkávání střídavě v Evropě a v zemích regionu AKT umožňuje členům shromáždění seznámit se se situací na místě a lépe ji pochopit. Meeting alternately in Europe and in countries of the ACP region in turn allows members of the Assembly to familiarise themselves with the situation on the ground and understand it better.

synonymum seznam - synonyma

Seznámit se. Synonyma seznámit se: obeznámit se <s čím>, poznat <co>, spřátelit se <s kým n. čím>, sblížit se. seznámit se; obeznámit se <s čím>

Definice A Význam Synonymum - vyznam-slova.com

Synonymum pro . Po slovu seznam následují tato slova a jejich synonyma. seznámit obeznámit. sešikovat seřadit. sešit knížka. sešlost zchátralost.zdroj:

denik.cz

reklama ()

Welt Servis spol. s r.o.