portalsemily.cz

Semily na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky

Vytisknout
Hledat
v sekci
HLEDAT
kerka pro holky
budapest privat sex
percy 23 seznamka
prdelinky .cz
seznamka 40+
hradec kralove seznamka
hledam muzu na sex brno
amateri.,com
obrazky devky
prdící kunda

Mateji proc te holky

Matěji, proč tě holky nechtějí? (1981)

Jan Schmid ve filmu Matěji, proč tě holky nechtějí (1980, režie Milan Muchna) Foto z filmu Matěji, proč tě holky nechtějí (1980, režie Milan Muchna) Yvetta Kornová a Ivan Wiesner ve filmu Matěji, proč tě holky nechtějí (1980, režie Milan

Matěji, proč tě holky nechtějí? (1981) | ČSFD.cz

mateji proc te holky

Mateji, proc te holky nechtejí? Also known as : Der Schüchterne Draufgänger (East Germany)

Matěji, proč tě holky netouží? – Filmy4you

mateji proc te holky

Matěj (Ivan Wiesner) je plachý a nesmělý mladík. Čerstvě dospělý, učí se na zedníka, žije sám s babičkou. Nejraději má les, jeho klid a samotu, kterou mu poskytuje.

Matěji, proč tě holky nechtějí - fotogalerie - xFilms.cz

mateji proc te holky

Matěji,proč tě holky nechtějí Film je jemná komedie z vesnického prostředí o zednickém učni Matějovi a o jeho kamarádech a prvních sexuálních skušenostech.Film není vulgární a popisuje pravdivě život obyčejných lidí na našem českém venkově.Takové fily o obyčejných lidech mám nejraději.

Matěji proč tě holky nechtějí?

Popis: Dospívající zednický učeň Matěj Hůrka, mladík ve věcech lásky jelimánkovitý, žije u své babičky ve venkovské chalupě. Potýká se s milostnými problémy, ale marně čeká nějakou radu, protože čilá babička se znovu vdává za neméně čiperného důchodce.

2013 08 Kino CS Mateji proc te holky nechteji - YouTube

Písně. Andulička, Když jaro zaťuká (/z operety Brandejští dragouni/), Štěstí na rozcestí, Hrála muzika bez kapelníka, Až budou trumpety překrásně zpívat, Vyhrávala kapela, Můj milý, až přijdeš k nám, Nemelem, nemelem, Jana, Hospůdko, hospůdko malá, Včera jsem tě čekala, Jetel voněl, zrály klasy, Hošíčku, přijď za svítání, Včera neděle byla, Vy zvonky

Matěji, proč tě holky nechtějí? (1981) - Blogger

mateji proc te holky

Hlavní postavou úsměvného příběhu je osmnáctiletý zednický učeň a dobrovolný hasič Matěj Hůrka, který žije u babičky na malebné vesnici, ze všeho nejvíce miluje

Mateji Proc teHolky Nechteji - video dailymotion

Matěji proč tě holky nechtějí? PORADNA www.encykloprdie.cz Všeobecná online poradna - auto moto - dům a byt - zahrada - vaření - zdraví - sport - PC - kutilství - společnost - móda - zvířata.

Matěji, proč tě holky nechtějí? (1981) - ukázka - YouTube

Hlavní hrdina sice vypadal poněkud bizarně, ale všechny holky ho chtěly. Dokonce nakonec sbalil i tu svou vysněnou, kterou přebral Podhůrskýmu. Jinak Podhůrský tam měl fakt vostrou hlášku. Stará mu přinesla pivo a řekla, že to trvalo tak dlouho, protože právě naráželi novej sud.

Mateji, proc te holky nechtejí? (1981) - IMDb

Sep 04, 2012 · Informace o filmu na http://www.sms.cz/film/mateji-proc-te-holky-nechteji Komedie, Československo, 1981, 81 min. Režie: Milan Muchna Hrají: Ivan Wiesner, Ditzdroj:

denik.cz

reklama ()

Welt Servis spol. s r.o.