portalsemily.cz

Semily na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky

Vytisknout
Hledat
v sekci
HLEDAT
potahaná mrdka west
online seznamka zadarmo
(flirt) viber
detska seznamka facebook
cigarette after sex brno
dabelské devky
dedictvi aneb kurva se nerika nataceni
brutalrose amateri
sex v parku brno
amaterka sex praha

Jana plodková single lady

Jana Plodková - IMDb

jana plodková single ladySingle Lady (včetně podtitulu Single Lady: Jízda v Óčku) je český televizní seriál uváděný internetovou televizí Playtvak.cz od 24. dubna 2017. Po uvedení prvních dvou dílů k tomuto datu následovaly další zhruba 12minutové díly v týdenním intervalu. Celkem jich bylo vyrobeno deset.

Jana Plodková | ČSFD.cz

jana plodková single ladyDruhá řada Single Lady už od 22. dubna 2018 na www.playtvak.cz. Chlapi, mejdany, alkohol a další kvalitní materiál v první epizodě nejdrsnějšího seriálu z mediálního prostředí na českém internetu. Námět: Vladimír Mužík Scénář: Veronika Dostálová, Tereza Seidlová hráli: Jana Plodková Tomáš Měcháček

7. díl Single Lady: Panic - iDNES.cz

3. díl Single Lady: Potřebuju panáka! Sex, drogy a trapas jako Brno. Ve třetím díle se s drsnou ředitelkou TV Óčko Sabinou (Jana Plodková) podíváme přímo do studia TV Óčko a na firemní večírek organizovaný Gábinou (Rozálie Havelková).

Single Lady – Wikipedie

jana plodková single ladyHerečka Jana Plodková je v českém showbyznysu považovaná za éterickou ženu, se stylem a dobrým vychováním. Jako ředitelka televize Óčko v seriálu Single lady ale všechny tyto vlastnosti popírá.

Jana Plodková – Wikipedie

Mar 09, 2018 · SERIÁL SINGLE LADY! NA ÓČKO STAR OD 20. BŘEZNA OCKO.tv Jana Plodková - Show Jana Krause 18. Show Jana Krause 209,612 views. 15:11. Top 10 funny performances Got Talent - Duration: 43

3. díl Single Lady: Potřebuju panáka! - iDNES.cz

jana plodková single ladyOct 22, 2016 · O tanci, cestě na Měsíc, brýlích a Cipískovi This feature is not available right now. Please try again later.

7. díl Single Lady: Panic - iDNES.cz

jana plodková single ladyJana Plodková jako drsná ředitelka TV Óčko, mistryně krátkodobých vztahů a královna večírků Sabina v novém seriálu inspirovaném skutečnými událostmi. Single Lady (TV seriál) (2017) | ČSFD.cz

Plodková se v seriálu Single Lady pořádně odváže: Drogy, sex

Drsná šéfka Sabina (Jana Plodková) po vyhazovu z postu ředitelky TV ÓČKO začíná novou životní etapu jako šéfredaktorka. Netuší, že místo vysněného místa v luxusním časopise, již zabrala její bývalá kamarádka Anna (Markéta Stehlíková). Sabina.. však získala jen křeslo v redakci Máma a Mimi.

1. díl Single Lady: Sexy šéfka - iDNES.cz

Jana Plodková (* 5. srpna 1981 Jičín) je česká herečka, držitelka Českého lva za ženský herecký výkon v hlavní roli ve filmu Protektor

Jana Plodková Single Lady - Image Results

Jana Plodková není špatná herečka. Budu trochu trochu citovat, spíše parafrázovat, na to abych ocenil plně tento seriál jsem málo na to jsem málo na omamných látkách závislá, nezádaná žena v manažerské pozici. Více mne oslovili Single man a Taxikář, které jsou s Single Lady propojeni. (13.3.2018)zdroj:

denik.cz

reklama ()

Welt Servis spol. s r.o.